Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Alfa Romeo , 32
Audi , 125
BMW , 145
Chevrolet , 22
Chrysler , 3
Citroën , 70
Dacia , 9
Daewoo , 23
Daihatsu , 3
Dodge , 3
Fiat , 85
Ford , 118
Honda , 6
Hummer , 1
Hyundai , 35
Jaguar , 12
Jeep , 11
Kia , 14
Lada , 35
Lancia , 5
Land Rover , 15
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 16
MINI , 13
Mitsubishi , 12
Nissan , 20
Opel , 190
Peugeot , 137
Piaggio , 1
Porsche , 8
Renault , 113
Rover , 9
Saab , 3
Seat , 20
Škoda , 16
Smart , 10
Ssangyong , 1
Suzuki , 14
Tata , 1
Toyota , 18
UAZ , 2
Volvo , 16
Yugo , 30
Zastava , 26

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:06
Link:
Автомобили , Охрид

OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 09:09 Автомобили , Охрид

Mercedes Benz S350 4Matic

25 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:06 Автомобили , Охрид

OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:06 Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 REGISTRIRANA I SERVISIRANA (TITANI

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 02:45 Автомобили , Охрид

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
02 дек. 19:45
Link:
Автомобили , Охрид

Chevrolet Cruze LS 1.6 benzin

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
02 дек. 16:21 Автомобили , Охрид

Audi Q7 3.0 TDI 2009

14 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 23:59 Автомобили , Охрид

VW POLO - Reg.cela godina EURO 5

7 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 15:28 Автомобили , Охрид

Golf 6 plus Highline 2010 1.6tdi 77kw 105ks

8 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 14:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE NAVI- 10..MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 14:11 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.3 JTDM 80 KS LUX OPREMA UVOZ CH - 11.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 14:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 307 1.6 HDI 90 KS FEJS LUX KLIMATRONIK - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 14:08 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE - 07..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 14:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90 KS UVOZ CH - 09.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 14:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTBACK UNIKAT - 08 ..MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 14:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 1.6 TDI highline navi unikat nov 10.MT Auto

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
01 дек. 14:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 150000 KM NOVO - 07..MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 14:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE 7 SEDISTA - 08.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 14:04 Претпријатие Автомобили , Охрид

DAIHATSU TERIOS 1.3 86 KS 4X4 130000 KM - 07.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 14:04 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS S-LINE 159000 KM NOVA - 05.MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 14:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 182000 KM - 11..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 14:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NAVI - 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 14:02 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A3 2.0 TDI 143 2X S-LINE QUATTRO EDNO VO MK -10.MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 14:02 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI XENON KAMERA - 11..MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 14:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
01 дек. 14:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES C 220 CDI 136 KS NAVI XENON LED FEJS 2014 - MT Auto

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 14:00 Претпријатие Автомобили , Охрид

Bmw 530 D F10 204ks 8G m-paket nova 2012 MT Auto

16 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 13:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda CX-7 2.2D 175ks 4x4 kamera TV navi full 2010 MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 13:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 3 2.0D 184 KS F30 PDC NAVI UNIKAT 129000KM - 14.MT Auto

13 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 13:58 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 13:57 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks elegance navi pdc 2008 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 13:56 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 530 D 218ks koza xenon navi m paket 2005 MT Auto

5 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 13:56 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS LUX - 11 .. MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 13:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM -07.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 дек. 13:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 118 D 143 KS FEJSLIFT UVOZ CH - 08..MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 13:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.2 60 KS 156000 KM NOVO - 11.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 13:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA PANORAMA EU-5 135000KM - 10.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 13:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 149000 KM NOVO - 09.MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
01 дек. 13:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 13:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 13:51 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 70 KS 168000 KM - 07..MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 13:51 Претпријатие Автомобили , Охрид

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 10 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 13:50 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO KOZA - 11 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 13:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 120000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 13:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS XENON NAVI UVOZ CH - 07.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 13:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE KOZA NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 13:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 13:47 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 13:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
01 дек. 12:40 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO S-LINE LED KOZA - 08..MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации