Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Astra J 1.7cdti Cosmo

5 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MKD Automobile 27 јул. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

MKD Automobile

78 Огласи во продавницата

Nissan Xtrail 2.0dCi 4x4 6 990 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 7 400 ЕУР
Opel Corsa 1.2 LPG Benzin Plin -10 4 500 ЕУР
Mitsubisi Outlander 2.0Did 7 sedista 7 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Astra
Opel Astra 1.7Cdti Cosmo
81kw/110ks
2010 година
еуро 5

Нов увоз од Италија со платени сите давачки до регистрација (царина, tuv хомологација, преведени документи)

Автомобилот е во перфектна состојба без никаква забелешка!!!
Дозволена секаква проверка!!!

Поседува 4 нови гуми
18” алу. фелни
кожен мултифункционален волан
6 брзински рачен менувач
двозонски климатроник
темпомат
Esp против пролизгување
Abs
isofix
халогенки
ел. прозорци
ел. ретровизори
внатрешни амбиент лед осветлување
bluetooth мобилна конекција

Цена 5600
Тел: 078 366 177

https://www.facebook.com/139031032778359/posts/3637463469601747/
MKD Automobile
078366177
Leaflet

MKD Automobile

78 Огласи во продавницата
Audi A3 2.0TDI Quatro Sportback 12 900 ЕУР
Audi A3 1.9TDI Sportback 4 999 ЕУР
Touran 1.9TDI 7седишта   2008год. 5 999 ЕУР
BMW 120D 5 300 ЕУР
Кон почеток