Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva 1.3CDTI 75ks COSMO 4L/100km -07 ZAMENA

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка 17 јан. 18:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Opel Meriva 1.7 CDTI 101ks REDIZAJN -07 3 300 ЕУР
Opel Astra 1.6-16V PLINSKI URED ATEST KLIMA-00 2 200 ЕУР
Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150ks 6Brzini REG ZAMENA -
VW Golf 5 1.9 TDI 105ks 6brizni UNIKAT - 07 -
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Astra
*НОВО*НОВО*НОВО*

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ.

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

Се продава: Opel Meriva 1.3CDTI 75KS COSMO !!!
Година на производство: 2007
Километража: 226.000km
Цена: 3100

Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМА
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто Импорт располага со различни марки на автомобили со проверен квалитет. Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка спроти бензинската пумпа на Макоил.
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
078359300 / 078359179
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
078359300 / 078359179
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Сitroen С4 1.6HDI 90ks 4L/100km FULL OPREMA -06 -
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI-90ks PRVA BOJA - 03 2 600 ЕУР
Audi A3 1.9 TDI-131ks 6 B RZINI S-LINE FULL -01 3 200 ЕУР
Peugeot 207 BENZIN PLIN FULL OPREMA -09 -
Кон почеток