Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra 1.7

3 500 ЕУР

Се продава од: Зија Вчера 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Astra
Kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi i da se proba. Kolata e redovno servisirana. Kolata ima zimski gubi. Ima solidno nivo na oprema. Za poveke informacii na 071253450.
Зија
071253450
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации