Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Се продава од: zlatko Вчера 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Astra
Prodavam opel astra 2.0 DTI 101 KS voziloto e redovno servisirano
Voziloto poseduva klima (bes zameni)
Kontakt : Zlatko 075 276 514
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации