Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva 1.3 CDTI Multijet(Facelift) 2006 god

Се продава од: Vasko 11 јул. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Берово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Meriva
Kolata e vo odlicna sostojba,motor na lance,registirana e do Noemvri.
Leaflet
Кон почеток