Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva -06

2 800 ЕУР

Се продава од: Maria Doneva 16 септ. 11:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Meriva
Од опрема поседува:

- ABS
- ESP
- Airbag
- Клима ( Исправна, лади и затоплува )
- Централно
- Серво волан
- Подесување на волан
- Електрика на предни стакла
-Електрика на бришачи
- Наслонувач за рака
- 5 брзини
- 108 000км
- Фабрички затемнети стакла со Atest

Колата е во одлична состојба со направен комплетен серв
Maria Doneva
078616060
Leaflet
Кон почеток