Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Tigra

1 600 ЕУР

Се продава од: Daniel 01 јан. 21:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Opel
Модел
Tigra
Kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток