Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 1.9 cdi

0 МКД

Се продава од: Ratko 15 фев. 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Opel Vectra 1.9cdti, 110kw, full oprema, kolata e uvezena od Germanija ocarineta do registracija, moze da se vidi vo sekoe vreme.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации