Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206cc 1.6 -01

2 500 ЕУР

Се продава од: Vlatko 24 окт. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Peugeot
Модел
206
Se prodava Pezo 206cc 1.6 kabriolet vo mnogu dobra sostojba servisirano stegnato novi gumi, plocki stabilizatori,jabucici na letva,napraven servis pred 3 meseci ulje filtri sve raboti klima tronic, registracija do 12.03.2021 . Bez zameni cenata ne e fiksna . 072 210 216 moze i wiber
Leaflet
Кон почеток