Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206 cc 2.0 gti 16v 140 hp -02

2 300 ЕУР

Се продава од: Martin 14 мар. 10:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Peugeot
Модел
206
Se prodava 206 cc 2.0 benzin/plin
Kolata ima smeneto rebrast remen so site zategaci
Zameneti predni diskovi so plocki
Zadni diskovi so plocki
Novi predni viljuski komplet
Novi stabilizatori
Napraven e servis so site filtri maslo Elf
Napraveno e servis na plinot
Ima 205/40/16 aluminski felni so letni gumi
Ima 185/65/14 celicni bandasi so zimski gumi
Kolata nema registracija cenata e 2300 evra ima moznost za mala korekcija na lice mesto
078334213 Martin
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации