Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Seat Ibiza

3 600 ЕУР

Се продава од: Dona 17 фев. 15:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Seat
Модел
Ibiza
44kW prv gazda, donesena od Avstrija, plateni site davacki do registracija, 5 vrati - info broj: 078580708
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации