Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Baleno

1 000 ЕУР

Се продава од: Pajo 28 дек. 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Suzuki
Модел
Baleno
prodavam suzuki baleno karavan registrirano do septemvri 2020god 1.6 so ne atestiran plin havarisano
godina 2000 gorivo benzin karavan cena 1000e
Voziloto e vo voznja sostojba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации