Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf Plus 1.4 plin -07 prv sopstvenik

5 100 ЕУР

5 950 ЕУР

Се продава од: Toni 18 септ. 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf Plus
Prodavam Golf Plus 1.4 plin 2007 prv sopstvenik neuvezuvan kupen i servisiran vo Porsche Skopje
-A-test plin
-klima
-gumi kleber vozeni pomalku od 10.000 km
-neudirana
-smeneti set lamela, rebrast/klinast, predni diskovi
-redoven servis pred 2000 km
-registriran do 16.09.2018

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации