Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 1.9 tdi 90 ks

Се продава од: Emrah 28 јун. 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Купе
Модел
Golf
Se prodava golf 3 1.9tdi 90 ks 95 godina
Poveke info na 076917070
Leaflet
Кон почеток