Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NUDIME ZAMENA NA VOZILA SO NASA I VASA DOPLATA

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка 19 јан. 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Fiat Croma 1.9JTDm 120ks 6br DESIGN GIUGIARO -08 3 333 ЕУР
Peugeot 207 BENZIN PLIN FULL OPREMA -09 -
BMW 120D  163ks 6BRZINI REGISTRIRANO+SERV-06 -
VW Polo 1.4 TDI 75ks FULL OPREMA KILMA -01 2 650 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА, СО МОЖНОСТ НА РАТИ !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

-ДАВАМЕ НОТАРСКА ГАРАНЦИЈА ЗА ВОЗИЛАТА.
-ВОЗИЛАТА СЕ СО СЕРВИСНА ИСТОРИЈА ДО ПОСЛЕДЕН КИЛОМЕТАР СО ФАКТУРИ !!!!

-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE,SCENIK
-AUDI,A2,A3,A4,A6
-MAZDA 3,5
-SMART
-JEEP
-VOLVO S40,S60,V40,V60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,280,320,C200,220,270
-PEUGEOT PARTNER,PEZO,206,207,307,407,308
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто Импорт располага со различни марки на автомобили со проверен квалитет. Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка спроти бензинската пумпа на Макоил.
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
078359300 / 078359179
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
078359300 / 078359179
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Peugeot 207 1.6 HDI 90ks 4L 100km UNIKAT - 07 3 500 ЕУР
Ford Fiesta 1.4 TDCI 68ks 4L/100km KLIMA -04 2 350 ЕУР
Renault Scenic 1.9dci-102ks klimatronic koza -02 2 650 ЕУР
Opel Corsa 1.0 Benzin KLIMA 4L/100km UNIKA - 06 2 150 ЕУР
Кон почеток