Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PERFEKT AUTO VI NUDI NAJGOLEM IZBOR NA VOZILA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto Денес 11:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

19 Огласи во продавницата

VW TOUARAN 2.0TDI 140KS NOV PERFEKT AUTO 0 МКД
HONDA CIVIC 2.2DIZEL REGISTRIRANA PERFEKT AUTO 0 МКД
BMW 218D 2015G AVTOMATIK 2.0D 150KS PERFEKT AUTO 0 МКД
AUDI A6 TDI AUTOMATIK CISTO NOVO PERFEKT AUTO 4 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
PERFEKT AUTO VI NUDI NAJGOLEM IZBOR NA VOZILA SO NAJPOVOLNI CENI
POVISE INFO NA TEL 078 340 299
078 586 890
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

19 Огласи во продавницата
BMW 318D 105KW -12 CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN NOV PEEFEKT AUTO 9 200 ЕУР
VW GOLF 5 2.0TDI 140KS ODLICHEN PERFEKT AUTO 0 МКД
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 120KS NOVA PERFEKT AUTO 0 МКД
Кон почеток