Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Се продава од: Trajce Вчера 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava vw golf 4 vo odlicna sostojba klimatronik
Leaflet
Кон почеток