Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat

2 500 ЕУР

Се продава од: daniel 08 јан. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
kolata poseduva full oprema(klima,centralno,greaci na sedishta i retorvizori,koza,aluminski bandazi,radio cd),filtrite i uljeto se smeneti pred 1000km,set rebrast i zategaci se kupeni treba da se smenat ushte 5000km. kolata nema mana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации