Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat 1.9 2003

3 600 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 28 ноем. 03:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 1.9 2003 god. 285000 km
FULL OPREMA
Aleksandar
 
075971767
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации