Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Се продава од: Borce Markoski 02 авг. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Модел
Passat
Се продава Volkswagen Passat 2.0, 170KS со 6 степен автоматски DSG менувач, регистрирана до 10.2020. Колата е максимално опремена и не е од увоз. Редовно сервисирана (направен е сервис и на автоматскиот менувач), треба да се направи мала корекција на тапацирот на возачката врата, други вложувања во неа нема.
Borce Markoski
072251897
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации