Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Passat 1.9 TDI 110ps full oprema itno

0 ЕУР

Се продава од: Abdil 06 јан. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Passat 1.9 TDI 110ps
Reg do 4mesec 2018
Klima *klimatronik*
1997 godina
Elektricni stakli
Elwktricni retrevizori
Napraven servis
Aluminski bamdazi
Dve predni gumi zimski
Full oprema ne mu fali nisto
Barajte samo sa ovaj broj 071885682
Cena po dogovor hitno hitno hitno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации