Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 окт. 21:00
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Студеничани

Objekt so ureden prostor za proslavi

380 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 13:14
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Студеничани

Kukja - Vila vo Markov manastir

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130

Вчера 13:14
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Студеничани

Kukja - Vila vo Markov manastir

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
28 ноем. 07:26 Друго , Скопjе , Студеничани

Sanduk so Rampa

3 000 ЕУР

02 ноем. 06:01 Плацови/Ниви и фарми , Скопjе , Студеничани

Se prodava

29 000 ЕУР

01 ноем. 00:30 Плацови/Ниви и фарми , Скопjе , Студеничани

Se prodava plac

29 000 ЕУР

26 окт. 08:45 Автомобили , Скопjе , Студеничани

golf 4 1.9 tdi

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
15 окт. 02:10 Плацови/Ниви и фарми , Скопjе , Студеничани

Плац / Земјиште

500 ЕУР / месечно

13 окт. 16:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Студеничани

СЕ ПРОДАВА ВИЛА ВО МАРКОВА СУШИЦА

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
13 окт. 07:44 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Renault Scenic Rx4

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
13 окт. 05:47 Мобилни телефони , Скопjе , Студеничани

Iphone 11 128 gb!

18 000 МКД

07 окт. 17:15 Куќи/Вили , Скопjе , Студеничани

Се продава вила

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
06 окт. 21:00 Куќи/Вили , Скопjе , Студеничани

Objekt so ureden prostor za proslavi

380 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 окт. 18:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Студеничани

Se iznajmuva deloven prostor vo Studenicani

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
27 септ. 01:54 Автомобили , Скопjе , Студеничани

GOLF 4 1.9Tdi

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 19:54 Мобилни телефони , Скопjе , Студеничани

Iphone xs 512 GB

15 000 МКД

13 септ. 19:37 Мобилни телефони , Скопjе , Студеничани

Iphone X

10 000 МКД

11 септ. 22:27 Мобилни телефони , Скопjе , Студеничани

Iphone X bel kako nov

11 500 МКД

05 септ. 18:43 Мобилни телефони , Скопjе , Студеничани

Iphone Xs Max 256 GB

13 000 МКД

31 авг. 18:08 Друго , Скопjе , Студеничани

Nargile

2 800 МКД

29 авг. 17:25 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Lada Niva 1.6

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг. 19:33 Друго , Скопjе , Студеничани

Kokoski

22 авг. 20:32 Мобилни телефони , Скопjе , Студеничани

Se prodava

250 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации