Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Pasat CC

0 МКД

Се продава од: Miroslav 28 јул. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Passat
Se prodava edna od kolite.
Samo za seriozni kupuvaci
Miroslav
070513317
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации