Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 ноем. 22:03 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW X5 3.5d facelift

18 000 МКД Намалена цена

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 08:42 Автомобили , Тетово , Јегуновце

POLO KLASIK

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 19:27 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Fiat Uno

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
06 септ. 01:52 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Amarok

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
18 авг. 22:28 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 22:28 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Mercedes-Benz

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 15:47 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Фиат пунто

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
02 јун. 15:58 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Се продава само на делови

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 20:36 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Audi A4-2007 SE PRODAVA ILI ZAMENUVA

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 18:28 Автомобили , Тетово , Јегуновце

SE PRODAVA ILI ZAMENUVA

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
14 апр. 11:50 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VOLSVAGEN CADY EURO 4-2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 13:08 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf 2

1 100 ЕУР

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
13 мар. 13:06 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Renault R 19

500 ЕУР

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
13 мар. 12:43 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Alfa Romeo 4C

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
16 јан. 08:05 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel corsa 2001 1.7 cdti

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
30 дек. 14:44 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Golf 5 1.4

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 дек. 05:39 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Tojota Aygo 2016 43000km kupeno vo tojota vo mk

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
10 окт. 16:44 Автомобили , Тетово , Јегуновце

BMW X5 535D 286PS

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации