Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Phaeton 3.0 TDI V6 -05

0 МКД

Се продава од: xxx 23 дек. 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
VW Volkswagen
Модел
Phaeton
4x novi gumi vmax300kmh,bi xenon,sensori napred nazad,solar vo krov,sedista na ladno i toplo so masaza,sensori vo ogledalo,roleta pozadi,m paket na sedista,air matik sport&comfort,klima kontrol pozadi,navigacija + TV, frizider,START STOP so 2 originalni kluca,alarm,webasto ladno i toplo....fulll oprema Kolata e kupena novo vo svajcarska prv gazda so orginalna kniska brzo e doneseno vo mk so mk tablic...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации