Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Volkswagen T4 8+1

4 500 ЕУР

Се продава од: Sengul 15 фев. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
T4 Caravelle
Se prodava T4 odlicno sacuvana redovno napraveena servis ima dvozonska klima ima 4 gumi novi sekoje kopce raboti mnogue sacuvana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации