Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW VENTO 1.9 TD -93 STANDARNA OPREMA STEGNATO

800 ЕУР

Се продава од: Vento 03 дек. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.710 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Sedan
Марка
VW Volkswagen
Модел
Vento
VENTO 1.9 TD 1993 REGISTRIRANA DO 02.2020 GODINA STANDARNA OPREMA DOBAR MOTOR CENA SAMO ZA KESSS 800 EVRA
Leaflet
Кон почеток