Оглас од претпријатие Објавени: јун. 24 2024 10:04

Golem izbor na avtomobili Auto Grup

Објавени: јун. 24 10:04
Прегледи: 210
avtomobili golem izbor realni ceni zadovolni kupuvaci.
auto grup vrsi prodazba uvoz na avtomobili isklucivo od ponovi godini. se naogame na samiot vlez na nas. cento od desnata strana..
OPEL INSIGNIA AUTOMATIK
VOLKSWAGEN PASSAT CC AUTOMATIK
VOLKSWAGEN GOLF GTD AUTOMATIK
RENAULT MEGANE AUTOMATIC
BMW 3
PEUGEOT 308
CITROËN PICASSO
CITROEN C4 CACTUS
FIAT
RENAULT CLIO
AUDI A4
MERCEDES BENZ
NISSAN JUKE
PEUGEOT 2008
VOLKSWAGEN TOURAN
CITROËN C4
OPEL CORSA
RENAULT MEGANE
VOLKSWAGEN UP
AUDI A4
Q3
Q2
VOLKSWAGEN PASSAT
RENAULT SCENIC
RENAULT CLIO
FORD KUGA
CITROËN C3 2019
CITROËN C4 2019
FORD FIESTA 2010
PEUGEOT 3008
PEUGEOT 508
NISSAN QASHQAI
SEAT ATECA
AUDI Q3
RENAULT CAPTUR
RENAULT KADJAR
FORD C-MAX
CITROEN DS4
CITROEN DS5
NISSAN NOTE
CITROEN C4 CACTUS
GOLF VII
SEAT ATECA
PEUGEOT 3008
SKODA OCTAVIA
OPEL INSIGNIA
SEAT LEON
OPEL GRANDLAND
VOLKSWAGEN POLO 1.2 TDI
PEUGEOT 3008
AUDI A6 2.0 TDI AUTOMATIC
MERCEDES BENZ C250 2010
-GARANCIJA NA IZMINATI KILOMETRI
-MOZNOST ZA REGISTRACIJA OD NASA STRANA SO DOPOLNITELEN POPUST.
-AVTOMOBILITE SE KUPENI OD PRVA RAKA OVLASTEN DILER VO EU.
-KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA ZA SEKOE VOZILO

CELATA PONUDA NA MOZETE DA JA POGLEDNETE NA SLEDNIOT SAJT autogrup2015.mklice za kontakt ivica 071 866 806.
Опис на линк

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA. 
Посети ја страната на нашата продавница

Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата

071866806

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации