Објавени: јул. 30 2021 04:44

Audi Q5 2.0 140ks navi nova kola

ЕУР

Објавени: јул. 30 04:44
Прегледи: 470
Audi Q5 2.0 tdi 140 ks zver socuvana garazirana 135.000 km posleden servis napraven na 120.000 km vo Audi Brisel moze da se proveri sekade bez gram farba domakinska kola novi gumi , reg so zelen karton pred eden mesec . Proizvedena 2016 Prva reg 2017
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации