Објавени: јун. 10 2024 04:05

BMW

ЕУР

Објавени: јун. 10 04:05
Прегледи: 102
BMW F10 3.0 D, M50 interior, god. na proizvodstvo 2012, sila na motor 204ps, predni i zadni senzori, zadna kamera, sedista so greenje, keyless start stop, sensor za otvaranje na vrati, head up display, radio so navigacija Bluetooth Aux I Usb, prskalki za farovi 269… pominati km I dr…
Cena za kesh e 17.000 evra, moze zamena so pomala kola
Povekje info tel: 070 556 315
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
102

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации