Оглас од претпријатие Објавени: мар. 08 2021 04:47

CITROEN C3 1.4 HDI 50KW.EKSKLUZIV MODEL NAJEKONOMICNO VOZILO

Објавени: мар. 08 04:47
Прегледи: 29

-CITROEN C3 1.4 HDI EKSKLUZIV OPREMA-
-KLIMATRONIK
-FABRICKI ZATEMNETA
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-FABRICKO RADIO CD
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
-METALIK PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA ZEMENA OD PRV GAZDA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—
Опис на линк

AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA

Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата

071/323-626 071/611-389

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации