Оглас од претпријатие Објавени: апр. 19 2023 02:20

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Објавени: апр. 19 02:20
Прегледи: 132
OTKUPUVAM VOZILA 2002-2022 GODINA.

KUPUVAME PRED SE SOCUVANI KOLI, avtomobili

KUPUVAM KOLI I SO DEFEKT, RASIPANI
CUKNATI, HAVARISANI, UDRENI
KUPUVAME

AUDI A3 A4 A5 A6 A8 Q5 Q7
ALFA ROMEO 147 159 GT GIULETA Giulia
BMW 320 E46 E90 530 X5 X6
CHEVROLET AVEO SPARK CAPTIVA
CITROEN C1 C2 C3 C4 C5 BERLINGO
DAEWOO MATIZ LANOS KALOS
FIAT PUNTO GRANDE BRAVO LINEA DOBLO 500
FORD FIESTA C-MAX FOCUS MONDEO S-MAX
HONDA CIVIC
HYUNDAI ACCENT COUPE GETZ
KIA SORENTO RIO CEED PROCEED
MAZDA 3 6 RX-8 RX8
MERCEDES C KLASA E KLASA C200 C220 CLK 200 E200 E220 E270 E280 E290 E300 E320 E350 ML320 ML350
PEUGEOT 206 207 307 407
PEUGEOT 308 PEUGEOT PARTNER BERLINGO RENAULT CLIO MEGANE LAGUNA
SEAT CORDOBA LEON
SKODA OCTAVIA
SUZUKI SWIFT
TOYOTA YARIS COROLLA
VW POLO GOLF
VW PASSAT TOURAN TOUAREG i drugi modeli
Опис на линк

AutoS

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI, SOCUVANI, KOLI SO DEFEKT, UDRENI AVTOMOBILI BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 
2002-2022 GODINA .SO REALNI CENI.
ISPLATA VEDNAS
Skopje 075689970

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации