Објавени: јун. 06 2017 09:14

FORD MONDEO 1.8 TD

Објавени: јун. 06 09:14
Прегледи: 11
Avtomobilot e vo odlicna sostojba bez nikakva mana i zabeleska. Kolata poseduva klima, servo, vozdusni, elektrika na dzamovi i retrovizori. Kolata ima novi gumi napraven komplet servis pred necela nedela smeneti diskovi, plocki, maslo original, filtri. Kolata e vozena za svoja dusa i e redovno odrzavana.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
075643560

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации