Оглас од претпријатие Објавени: јун. 06 2022 02:44

Ford C-Max gia 1.6TDCI 7 sedista 2012

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 06 02:44
Прегледи: 895
FORD C-Max GIA 1.6TDCI 7SEDISTA
GOD NA PROIZV .12/2011
Pom.km.163.000
oprema;
-starst stop
-panorama
-klimatronik
-tempomat
-el.stakla
-el.retrovizori
-bord kompjuter
-stabilkontrol
-abs
-7sedista

Plateni davacki do reg.

Autologistik
070/305-695
071/304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации