Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford C-Max

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford C-Max | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 21:54 , ,

Ford C Max

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 21:01 ,

ford c-max

9 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 12:53 Претпријатие , ,

Ford C-Max 2013 1.6 TDCI 115ks

9 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 11:54 , ,

Ford Focus C-Max 2006

2 830 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 14:22 , ,

Ford C Max 1.6tdci facelift klima 5 vrati euro 5

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 16:39 , ,

Ford C-Max 2006

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 20:56 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI 80kw najnov uvoz CH

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 10:54 ,

Ford C-Max 2008

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 15:23 , ,

Ford C-Max 2017

10 350 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 20:48 , ,

Ford C-Max odrzuvano semejno vozilo

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 09:22 Претпријатие , ,

Ford C-Max 1.8 Tdci 2007

3 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 12:32 , ,

Ford focus c Max 2008g 2.0

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 09:47 , ,

Ford C-Max 2.0tdci 2007

3 560 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
31 дек. 19:39 , ,

Ford C-Max 1.6 110ks 160.000km 2007

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 дек. 16:48 , ,

Ford Focus C-Max 1.6

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
20 дек. 12:21 ,

Ford C-Max 1.6tdci

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 14:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 22:39 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 19:50 ,

Ford C-Max 1.6hdi 2009 Ch

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 ноем. 12:30 ,

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 22:30 , ,

Ford C Max 2014

Година: 2014
Километража: 15 000 - 19 999
17 ноем. 03:27 , ,

Ford C-Max 2006

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
10 окт. 22:29 ,

Ford C-Max 2017 1.5 tdci 120ks kako nov

11 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
10 септ. 14:09 ,

Ford C Max 1.8 2008

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 12:49 , ,

Ford C-Max 2011

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 јул. 22:53 ,

Ford Focus 2.0 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 18:33 ,

Kola

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 јун. 21:52 ,

Ford Focus C Max 140 ks

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 10:12 , ,

Se prodava Ford c-max

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 14:52 , ,

Ford C-Max 1.8tdci 2009

4 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 мар. 23:26 ,

Ford C-Max 1.6 HDI 2005god

2 500 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 10:25 ,

Prodavam

2 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
27 фев. 12:21 , ,

FORD C-MAX 1.6 DIZEL

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 15:14 , ,

Ford C Max 2.0 TDCI -13 Titanium

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
16 фев. 18:36 ,

FORD C-MAX 1.8 PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA EURO 4

1 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
11 фев. 11:05 , ,

FORD C-MAX 1.8 BENZIN 92KW 127.000 KM PRV SOPSTVENIK

1 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
10 ноем. 11:59 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 ноем. 10:29 , ,

Ford C-Max 2.0 tdci GIA

3 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 22:36 , ,

Ford C-Max

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
08 окт. 23:00 , ,

Ford C-Max 1.6 Dizel 2009 Facelift

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 20:05 , ,

Ford C Max 2.0 TDCI Titanium Plus

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
07 авг. 12:49 , ,

Ford C-Max -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 20:49 , ,

Ford C-Max 2.0 TDCI -09 205000km

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 10:36 ,

Ford C-MAX 1.8TDCI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford C-Max | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации