Оглас од претпријатие Објавени: мар. 24 2016 11:06

Opel Astra 1.7cdti 2003 klimatronic Elit Auto

ЕУР

Објавени: мар. 24 11:06
Прегледи: 122
opel astra 1,7cdti 59kw 80ks isuzo motor mnogu ekonomicen 5l na 100km proivedena 12mesec 2003god so naj ful oprema
-klimatronik
-4xairbeg
-cd radio
-elektrika na stakla
-elektrika na retrovizori
-trokrak kozen volan
-komandi na volan
-aluminski bandazi
-centralno so dalecinsko
-i druga oprema
-voziloto e doneseno od italija plateni se site davacki do registracija carina tix xomologacija prevedeni dokumenti
bez zameni
-cenata ne e fiksna
-imame golem izbor na vozila
-bmw 320d,330d,525d,530d
-mercedes c2oo,c220,c270,e220,e270cdi
-vw golf,passat,polo,lupo,saran
-audi a2,a3,a4,a6
-opel astra,zafira,corsa,vectra
-ford fokus,fiesta,mondeo
-peugeot 206,307,407
-fiat punto,bravo,stilo
-citroen c1,c2,c3,c4
-seat leon,ibiza,arosa,toledo
-toyota rav4,yaris
-site koli se so full oprema i plateni davacki do registracija
----elit auto srl auto plac
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации