Објавени: окт. 05 2022 10:01

Opel Astra h

ЕУР

Објавени: окт. 05 10:01
Прегледи: 906
Se prodava astra h 1.7 cdti so 110 ks so noviot motor od astra j proizvedena 2009 god registrirana cela godina servisirana vo odlicna sostojba od oprema poseduva klimatronik koj ladi super el na prozori i retrovizori abs asr centralno so dalecinsko senzori za dozd i svetla parkin senzori za pozadi servo volan podesiv po visina i dlabocina al bandazi so predni novi gumi bord kompijuter i mn drugo.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации