Објавени: мај 31 2022 02:32

Opel Astra dizel 2008

ЕУР

Објавени: мај 31 02:32
Прегледи: 3139
Колата е во многу добра состојба,може да се види и провери во секое време.Увезена е од Германија,контакт на вибер.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3139
+38975557707

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации