Оглас од претпријатие Објавени: фев. 13 2024 12:26

Peugeot 207 1.6 120ks panorama lux 2008 MT Auto

ЕУР

Објавени: фев. 13 12:26
Прегледи: 157
peugeot 207 1.6 100 ks 128000 km ! ! !
- najluksuzno nivo na oprema za modelot
- 128000 km ! ! ! kompletno servisirana ! ! !
- servisna kniska 2 kluca
- uvoz holandija -
- napomena: - 100% garancija za km -

- panorama tavan
- klimatronik
- alu bandazi
- komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- windows mobile priklucok
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el stakla
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni 128000 km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik roden 1950 ! ! !

-- uvezena od holand ...

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
Опис на линк

Avto plac MT AUTO

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333
Посети ја страната на нашата продавница

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

076877333

http://www.mt-auto.com/

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
 076 877 333

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации