Објавени: авг. 19 2023 02:00

Pezo 107 - Prva boja..Reg

ЕУР

Објавени: авг. 19 02:00
Прегледи: 72
Se prodava Peugeot 107 1.0

... Voziloto e vo odlicna vozna sostojba
... Maksimalno zacuvano kako vnatre taka i nadvor
... Stegnato nema tropanje krckanje

- Prva boja
- Registrirano cela godina
- Servisirano
- Garazirano
- 2 fabricni kluca

Od oprema poseduva :
- Klima
- Servo volan
- Cent.zaklucuvanje
- Elek.na stakla
- Naslon za raka
- Abs
- Iso fix sedista
- Radio CD usb
- Podesuvanje na volan vo visina


Ekonomicno mala potrosuvacka

Proverka na voziloto po vasa zelba


075 43 22 33
076 95 81 40
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
72
075432233

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации