Објавени: јан. 23 2023 01:45

Prodavam Peugeot 107 benzin, 50kw/68 ks, 2009 god

ЕУР

Објавени: јан. 23 01:45
Прегледи: 27
Колата е во перфектна возна состојба.
Колата не е увезена.
4 Врати.
2 Клуча.
Клима уред.
Радио со CD Player.
Резервно тркало.
Серво управувач.
Kм : 117.000
Регистрирана до 19ти април 2023
Контакт : 072313997
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
27
072313997

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации