Објавени: јун. 05 2017 10:56

VW GOLF 4 1,9 TDI

Објавени: јун. 05 10:56
Прегледи: 6
prodavam ili menuvam golf 4 2001god 1.9 tdi so 81kw ili 110 psgo menuvam za spark ili matizso vasa doplata ponudete !!!!
registrirano so zelen karton do 14.03.2018god so napraven servis kopleten so filtri i smenet set zamaec ima nekoi mali korekcii na prednicata i nadvoresni grebanici ali motorot e vo super sostojba
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
071252210

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации