Објавени: апр. 20 2024 09:32

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

ЕУР

Објавени: апр. 20 09:32
Прегледи: 373
PASSAT 2.0tdi 150ks bluemotion
proizveden 2015god
registriran do 2.2025
zelen karton do 2.2025
navigacija
adaptiven tempomat
keyless
parking senzori
golem i mal servis sega napraven
kolata e ekstra bez nikakvi ulagania
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
373
070331333

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации