Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO

3 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Cermat Doo 19 мај 15:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Cermat Doo

Cermat Doo

6 Огласи во продавницата

Kamion MAN LE 140C 5 500 ЕУР
Kamion MAN LE 140C 5 900 ЕУР
KOMPRESORI ZA VOZDUH 3 500 ЕУР
MAN 19.414 7 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Марка
Iveco
Модел
Drug model
Се продава одлично зачувано IVECO.
Контакт телефон: 070/339-356 - Оливер
Cermat Doo
Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Посетете ја нашата продавница
Novacki pat bb Прикажи на мапата
+389 47 226 671
Cermat Doo
070 339 356
Cermat Doo

Cermat Doo

6 Огласи во продавницата
MAN 19.414 7 000 ЕУР
IVECO odlicno socuvano 3 200 ЕУР
KOMPRESORI ZA VOZDUH 3 500 ЕУР
Kamion MAN LE 140C 5 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации