Оглас од претпријатие Објавени: фев. 27 2020 03:55

Kamion MAN LE 140C

ЕУР

Објавени: фев. 27 03:55
Прегледи: 16
Се продава камион MAN LE 140 C, сервисиран, во исправна состојба.
Година: 2001 год.
Поминати километри: 434.319 km
Цена: 5.500 € + ДДВ (без ладилник)
Телефон за контакт: 071/235-380 - Добре
Опис на линк

Cermat Doo

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Посети ја страната на нашата продавница

Novacki pat bb

+38947226671

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Novacki pat bb +38947226671

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации