Оглас од претпријатие Објавени: јул. 09 2024 07:40

Imperija Nedviznosti kuka od 200m2

Објавени: јул. 09 07:40
Прегледи: 1290
Се продава куќа со површина 200м² со катност П+1 и површина на дворно место 100м².
Куќата располага со покриена визба,магацински простор и гаражен простор за 3 автомобили.
Во куќата е инсталирано парно греење,комбинирано на струја и дрва.
Секоја соба има тераса.
Куќата се наоѓа на ул.Марко Цепенков,во близина на градската болница.
Може да се замени за стан.
Шифра Д 71/17
Агенција со 25 години искуство и постоење во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.

Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации