Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2024 02:13

Kuka plus apartmani vo Katlanovo i cel plac 1610m2

ЕУР

Објавени: апр. 17 02:13
Прегледи: 158
Се продава куќа на почетокот на Катланово веднаш после мостот покрај реката Пчиња со цел плац од 1610м2. Куќата е 260м2(приземјето е составено од голема дневна со кујна,2 спални и купатило,поврзано со внатрешни скали кон 1 кат кој исто така располага со голема дневна,кујна, 1 спална со можност за изведба на втора спална,купатило,и голема тераса од 30м2) ,куќата е реновирана 2014 година ,100м2 помошни простории,во скоп на куќата има одделни два апартмани по 23м2 со можност за изградба на уште три апартмани за кои има направено основа.Апартманите се издаваат на booking и носат дополнителен приход.Плацот излегува на две улици и има два влеза,со приклучок на водовод и две септички јами.Дворот е ограден и уреден со можност за изведба на летниковец.
Има маркица за градба 2800м2 бруто изграденост - пр+2+пот.
-со имотни листови за земјиште и објекти
-се прифаќаат замени за станови во Скопје,магацини,хали,плацеви во околината на Скопје.
Шифра 24769
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации