Оглас од претпријатие Објавени: мар. 18 2024 03:54

Kuka vo Dolno Sonje od 200m2 so plac 780m2

ЕУР

Објавени: мар. 18 03:54
Прегледи: 108
Се продава куќа во Долно Соње во близина на самопослугата 200м2 пр+1
приземје
100м2 со 2 спални, тераса, дневна со кујна
1 кат
100м2 со 2 спални, тераса, дневна со кујна
780м2 цел плац
Градба 1998 год. во одлична состојба, има струја, вода и бунар, излегува на пат, Поседува Имотни листови за куќата и дворот
Цена 150,000 евра

Шифра 24863


Agencija za nedviznosti HOUSE IMPERIAL
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации