Оглас од претпријатие Објавени: јул. 26 2017 02:10

KUKA VO RPZINO SO POVOLNA CENA

ЕУР

Објавени: јул. 26 02:10
Прегледи: 6
ВО ПРЖИНО ВО БЛИЗИНА НА РУСКАТА РЕЗИДЕНЦИЈА СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 225М2 СО ОБЈЕКТ ОД 120М2, ПР+КАТ, ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА ЗГРАДА, СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА 100М2 ВО ОСНОВА ,ПР+1+ПК, ИЛ.849 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации